6 жовтня, Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2847 про внесення змін до Закону «Про громадянство України» щодо встановлення спрощеного порядку прийняття громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які проходять військову службу в Збройних Силах України.
Законопроектом пропонується доповнити ст. 9 Закону «Про громадянство України» положенням про те, що для іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, термін безперервного проживання на законних підставах на території України встановлюється на 3 роки з моменту вступу в силу контракту про проходження військової служби у ЗС
Також законопроектом передбачено, що військовослужбовцям іноземцям та особам без громадянства не потрібно отримувати дозвіл на імміграцію.
Крім того, пропонується доповнити ст. 9 Закону положенням про те, що умови прийняття громадянства України, передбачені пунктами 3-6 частини 2, не поширюються на осіб, які мають визначні заслуги перед Україною, в тому числі, на іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗС і нагороджені державною нагородою.


Повернутися назад